Teatr Bajdurka Teatr Bajdurka Teatr Bajdurka Teatr Bajdurka Teatr Bajdurka  
Jest to historia zajączka łakomczucha, która w zabawny i wesoły sposób  przekazuje  dzieciom jak ważne jest zdrowe odżywianie, higiena, sport i przyjaźń.
Uczy też, że w życiu nie należy kłamać.
W bajce występują trzy postacie - zając Poziomka, wiewiórka Basia i Leśna Wróżka.
Akcja rozgrywa się w lesie, w miłej i przyjaznej atmosferze. Atrakcją są również żartobliwe dialogi i zaskakujące zwroty akcji, tworzące dynamiczną całość i przekazujące pouczające treści.
Spektakl zapewnia dużo dobrej i interaktywnej zabawy.

bajka o Filipku

Akcja rozgrywa się w leśnej scenerii. Udział biorą cztery postacie - Babcia Marysia, wnuczek Filip, Królowa Pszczół i pszczółka Bzykuś.
Jest to historia przemiany Filipka - małego łobuziaka niszczącego przyrodę w odpowiedzialnego i rozsądnego chłopca. Spektakl uzmysławia dzieciom zależność między człowiekiem a przyrodą. Uczy poszanowania otaczającej nas przyrody oraz szacunku dla innych - szczególnie starszych.
Mali widzowie bawią się aktywnie uczestnicząc w przedstawieniu.

Tomek w kosmosie

Jest to opowieść o przygodach kosmonauty Tomka na odległej planecie. Tomek spotyka w podróży ufoludki, które nie wiedzą czym są książki, nigdy ich nie czytały i znają jedynie komputery, przed którymi spędzają cały swój czas.
Spektakl ma na celu zachęcenie dzieci do czytania książek i pokazanie ile radości i pożytku może im to dać.
Żartobliwe dialogi i interaktywna akcja przedstawienia gwarantują dobrą zabawę i osiągnięcie zamierzonego celu edukacyjnego.

o przyjazni

Powrót do domu, czyli prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Jest to wzruszająca opowieść o mieszkańcach ogrodu zoologicznego, krokodyla Funia i misia polarnego Brandona. Znudzeni monotonią życia w ZOO, postanawiają wydostać się na wolność. Rodząca się przyjaźń pozwala im na wspólne pokonywanie niebezpieczeństw długiej podróży. W przedstawieniu występują też dwie pacynki: Stara Mądra Papuga oraz Stary Mądry Pingwin.
Przedstawienie ma zwrócić uwagę małego widza na wartość prawdziwej przyjaźni i umiejętność wypracowywania kompromisów. Uczy odpowiedzialności i szacunku dla odmienności.
Program dynamiczny, wartki, ciekawy a przy tym pouczający. Dużo dobrej interaktywnej zabawy.
Teatr dla dzieci Bajdurka - Rabka Zdrój - Kraków - Małopolska
Spektakle i przedstawienia edukacyjne dla dzieci, festyny.Mikołajki, Dni Dziecka, Andrzejki, Dzień Mamy, Babci, Nauczyciela itp.
Imprezy karnawałowe i świąteczne, przyjęcia prywatne.